Skip to main content
Söğüt Villa

Massi Söğüt Villa, keyifli bir tatil geçirmeniz için huzurlu bir doğa ortamında yer alıyor. Villa, konforlu ve modern tasarımıyla sizlere evinizin rahatlığını sunuyor.

Massi Söğüt Villa, huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize muhteşem bir seçenek sunuyor. Villa içinde yer alan 3 adet çift kişilik oda, ortak kullanımlı bir balkon, 2 adet Fransız balkon, açık mutfak ve güneşlenme terasıyla sizleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor. Eğer kalabalık bir grupla seyahat ediyorsanız, aynı özelliklere sahip 2 villayı bir arada kiralayarak, toplamda 12 kişilik konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Hem aileniz hem de arkadaşlarınızla keyifli bir tatil için Massi Söğüt Villa tam size göre!

İkiz Villa

Aynı özelliklerle tasarlanmış 2 villayı aynı anda kiralayabilirsiniz. Tek olarak da kiralayabilirsiniz.

Açık Mutfak

Villalarımız açık mutfaklıdır.

12 kişi

İkiz Villamızın toplam 12 kişilik bir konaklama kapasitesi vardır. Bunun için ikiz olarak kiralanabilir.

Fransız Balkon

Harika bir manzaraya sahip Fransız balkonlarımızla keyif yapabilirsiniz. Ayrıca bir Güneşlenme terasımız da bulunuyor.

Rezervasyonİletişim


Massi Söğüt Villa

Söğüt köyünün sade ruhu Massi Söğüt Villa’da sizi bekliyor.

Massi Söğüt Villa, modern ve doğayla uyumlu tasarımıyla size hem konfor hem de sakin bir tatil deneyimi sunuyor. Çift kişilik 3 odasında ortak kullanımlı bir balkon, 2 Fransız balkon, açık mutfak ve güneşlenme terası bulunuyor. Aynı özelliklerle tasarlanmış 2 villayı kiralayarak kalabalık gruplar için 12 kişilik konaklama imkanına sahip olabilirsiniz.

Massi Villalarımızda sunulan olanaklar

Havuz

Manzara

Şömine

Wifi

Kuru Temizleme

Kahve Makinası

TV