Skip to main content
Selimiye Villa

Eşsiz bir Selimiye villası…

Selimiye’nin doğal güzelliklerine uyumlu ve modern tasarımıyla öne çıkan Massi Selimiye Villa, ferah havuzu, konforlu yaşam alanları, panoramik manzaralı seyir terası ve geniş bahçesiyle size benzersiz bir tatil deneyimi sunuyor. Sakin konumu ve eşsiz manzarasıyla kendinizi bir vaha içinde hissedeceğiniz Massi Selimiye Villa, Ege’nin çiçekleri ve ağaçlarıyla dolu bahçesiyle size huzur dolu bir tatil vaat ediyor.

Seyir Terası

Panaromik bir manzaraya sahiptir. Ferah havuzunun yanında güzel bir manzara sunar.

Manzaralı Havuz

Selimiye Villamızdaki havuzumuz açık bir manzaya sahiptir.

Doğal Bahçe

Selimiye Villamız büyük bir bahçeye sahiptir.

Aktivite Salonu

Ayrıca, Villamızın alt katındaki aktivite odasında masa tenisi, langırt masası, Amerikan tipi bilardo masası ve fitness salonu da bulunuyor.

Rezervasyonİletişim

Adres: Gemecit sok, no 40, Selimiye Köyü, Marmaris/Muğla 


Massi Selimiye Villa

Her sabah size ait geniş bir mekanda, Selimiye’nin büyüleyici görüntüsüne uyanmak ve bütün günü panaromik bir dağ ve deniz manzarası eşliğinde, sade, şık ve konforlu bir villada canınız nasıl istiyorsa öyle geçirmek…

Ferah havuzu, konforlu yaşam alanları, panoramik manzaraya sahip seyir terası, Ege’nin birbirinden güzel çiçekleri ve ağaçlarıyla dolu geniş bahçesiyle, en önemlisi de sakin konumu ve benzersiz manzarasıyla Selimiye’de size ait bir vaha olmaya aday Massi Selimiye Villa.

250 metrekarelik Massi Selimiye Villa’da master süit, aile ve genç olmak üzere 3 yatak odası, açık mutfak ve havuza doğrudan çıkışı olan şömineli geniş salon bulunuyor. Ayrıca, evin alt katındaki aktivite odasında masa tenisi, langırt masası, Amerikan tipi bilardo masası ve fitness salonu da bulunuyor.

Selimiye Villalarımızda sunulan olanaklar

Havuz

Manzara

Özel Banyo

Şömine

Wifi

Kuru Temizleme

Kahve Makinası

TV

Barbekü

Suit oda