Skip to main content

Ayağacı Bükü’nde yer alan Massi Ayağacı, doğal güzellikleri ile ön plana çıkan koyda bulunan restoran ve beach bölümlerinin yanı sıra butik oteli ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Ayağacı Koyu, Bozburun yarımadasının güneyinde yer alan benzersiz koylardan biridir ve dingin deniziyle insan ruhuna iyi gelir. 2022 yazı itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayan Massi Ayağacı Butik Hotel, koyun doğal güzelliklerine uyumlu olarak tasarlanmış 1 adet süit ve 5 adet standart odasıyla hizmet vermektedir.

Butik otel konseptine uygun olarak her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Massi Ayağacı Butik Hotel, alanında deneyimli ekipleriyle konuklarını ağırlamaktadır. Kara ulaşımının zor olduğu tesise rezervasyon esnasında belirtilmesi halinde keyifli bir bot seyahatiyle ulaşım sağlanabilir. Ayrıca, hotele tekneleriyle gelmek isteyen misafirlerimiz için özel iskelemizde toplamda 16 tonoz bulunmaktadır; 10 adet alarga özelliği taşıyanları iskelemizde, 6 adet alarga özelliği taşıyanları ise koy içinde yer almaktadır.

Manzaralı Odalar

Manzara

Otel Kapasitemiz 12 kişidir.

Özel Transfer

Doğal koy ve Plaj

Teraslı Odalar

Oda Servisi

Restoran

Rezervasyonİletişim

Adres: Bozburun, Ayağacı Bükü, 48000 Marmaris/Muğla